Dla kogo są przeznaczone i do czego zakładać staniki z silikonowym tyłem?

To kolejny model biustonoszy, który przeznaczony jest do zadań specjalnych. Przede wszystkim staniki z silikonowym tyłem wkładane są na wyjątkowe okazje, wszystko po to, aby bielizna nie była widoczna. Tego rodzaju biustonoszy można wymienić przynajmniej kilka, a który z nich wybierzemy, to tak naprawdę uzależnione jest od wybranej przez nas stylizacji.

Jakie jest zastosowanie elementów z silikonu w biustonoszach?

Po co właściwie wykorzystuje się silikonowe wstawki w budowie staników? Niektóre stylizacje potrafią być naprawdę wymagające, jak np. sukienki odkrywające plecy czy z przezroczystymi elementami. W tego typu sytuacjach potrzebna jest „niewidzialna” bielizna, ponieważ jej wystawanie spod ubioru będzie psuło cały efekt. Staniki z silikonowym tyłem czy z ramiączkami z tego tworzywa są po to, aby ich nie było widać. Dzięki temu sprawdzają się także w stylizacjach ze śmiałymi wycięciami lub gołymi ramionami.

Najbardziej uniwersalne – staniki z silikonowym tyłem

W licznych przypadkach są sprawdzonym rozwiązaniem, które upora się z kłopotliwymi sytuacjami wielu kobiet. Staniki z silikonowym tyłem posiadają dopinane ramiączka, które będą niewidoczne i jednocześnie podtrzymają piersi. Niestety nie jest to bielizna, która nie ma żadnych ograniczeń. Nie każda z pań może go nosić, szczególnie może być to problematyczne dla posiadaczek dużego biustu. Przyjmuje się, że biustonosz rozmiar C podoła zadaniu, lecz użytkowniczki staników od D wzwyż muszą szukać innych rozwiązań.

Biustonosz rozmiar C z silikonowym tyłem czy stanik samonośny?

Zastosowanie bielizny z elementami silikonowymi zda egzamin także w przypadku zwykłych strojów. Praktycznie każdym model pozwala na wymianę na klasyczne, materiałowe ramiączka. Takie rozwiązanie to duża oszczędność, ponieważ można go wykorzystać jeszcze wiele razy. Z kolei po stanik samonośny trzeba sięgnąć, kiedy stylizacja posiada sporo odkrytych elementów, wówczas nie ma innego wyjścia. Zobacz więcej na https://byann.pl/pl/c/Samonosnesilikonowebezszwowe/83

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *