Dlaczego biustonosze push up są sposobem na większy biust?

W 1948 roku Frederick Mellinger nie spodziewał się, że stworzy bieliznę, która okaże się najlepszym narzędziem do błyskawicznego powiększenia biustu wielu milionów kobiet. Obecnie staniki typu push up są w stanie wymodelować piersi w taki sposób, aby były uniesione, zaokrąglone, a tym samym wyraźnie większe. Na czym polega fenomen wspomnianych biustonoszy i czemu zawdzięczają swoją popularność?

Dla kogo przeznaczone są biustonosze push up?

To wyjątkowy model bielizny, który często używany jest do zadań specjalnych. Push up uwielbiany jest przede wszystkim przez kobiety, które mają niewielki biust, ale też dla tych, którym zależy na pięknej ekspozycji dekoltu. Biustonosz 75b push up czy większe rozmiary to modele, które powinny znaleźć się w każdej garderobie. Pomysł firmy Wonderbra sprawił, że wiele kobiet pozbyło się swoich kompleksów, stąd też popularność tego rodzaju staników nie słabnie do dziś.

Biustonosz 75b push up najczęściej występującym rozmiarem

Modele biustonoszy push up potrafią niekiedy wyręczyć brafitterki, dzięki czemu posiadaczki mniejszych piersi nie mają problemów ze znalezieniem dopasowanego stanika. Najczęściej dostępnym rozmiarem na półkach sklepowych czy w sieci jest 75b. Stanik o takich wymiarach jest określany przez wielu specjalistów jako ten, który sprawdza się najczęściej, stąd też producenci starają się, aby nigdy go nie zabrakło.

75 stanik świadczy o małym biuście? Z push upem już nie!

Określenie „push up”, czyli „wypchnij do góry” sugeruje główną funkcjonalność takiego stanika. Wymodelowany w ten sposób biust jest podniesiony tak, iż wydaje się jędrniejszy i większy. Wówczas 75b stanik z gąbkami wszytymi na stałe uwydatnia piersi. Ponadto spotykanymi rozwiązaniami jest też podwójny push up, a nawet potrójny, który ma powiększyć biust nawet o trzy rozmiary. Dla wyrównania asymetrii dobrym pomysłem może być biustonosz z wyjmowanymi poduszkami, które wkłada się do specjalnych kieszonek. Zajrzyj na https://byann.pl/pl/c/Push-up/89

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *