Jaki biustonosz założyć do sukienki bez pleców?

Kreacje bez pleców należą do jednych z najczęściej wybieranych stylizacji na specjalne okazje, ale też tych na co dzień w sezonie letnim. Dekolt z tyłu to symbol zmysłowości, kobiecości, a przede wszystkim oznaka dużej pewności siebie i animuszu. Jednak w przypadku tego outfitu problematyczna jest kwestia doboru odpowiedniej bielizny. W szczególności najwięcej kłopotów sprawia wybór stanika, który powinien być w tym przypadku najmniej widoczny.

Jaką bieliznę wybrać do kreacji z odkrytymi plecami?

Sukienka z dekoltem z tyłu to oryginalne ubranie, lecz decydując się na ten krój należy wybrać specjalnie dostosowaną do niego bieliznę. Wiele kobiet rezygnuje z outfitu eksponującego gołe plecy, gdyż obawia się wysunięcia ramiączek stanika lub że będzie mało komfortowy. Na szczęście na rynku dostępnych jest kilka sprawdzonych sposobów, które pozwolą na dopasowanie bielizny do fasonu kreacji. W tym przypadku, aby dokonać wyboru ze smakiem, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii.

Biustonosze z fiszbinami czy stanik samonośny?

Modele bez ramiączek i zapięć są najpopularniejszym rozwiązaniami stosowanymi do kreacji z odsłoniętymi plecami. Taki rodzaj bielizny to pewność, że żadna jej część nie będzie wystawała spod kreacji. Silikon pokryty cienką warstwą kleju wystarczy przyłożyć do oczyszczonego i wysuszonego ciała. Jednak z tego rozwiązania nie mogą skorzystać kobiety z obfitym biustem, który wymaga solidnego podtrzymania. Wówczas należy wybrać biustonosze z fiszbinami, które pozwalają zebrać biust i utrzymać na swoim miejscu.

Biustonosz z obniżonym zapięciem dla zwolenniczek tradycyjnych rozwiązań

Warto pomyśleć o modelach biustonoszy zapinanych na różne sposoby, które można dopasować nie tylko do sukienek z gołymi plecami. Doskonałym na to przykładem jest biustonosz z obniżonym zapięciem, specjalny model, które haftki umieszczone są na wysokości talii. Tym sposobem nie będzie kłopotliwe włożenie sukienki nawet z bardzo wyciętym dekoltem na plecach. Zobacz więcej https://byann.pl/pl/c/Samonosnesilikonowebezszwowe/83

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *